Contact

ZARZĄD KOŁA WĘDKARSKIEGO NR 134 "STARÓWKA"

 

1. Boruch Jan                          - Prezes Koła

2. Wierzchowski Kazimierz    - Wiceprezes ds. Organizacyjnych ( przew. Komisji Egzaminacyjnej )

3. Jałowiecki Zdzisław            - Wiceprezes ds. Sportu  ( członek Komisji Egzaminacyjnej )

4. Zuchmantowicz Piotr          - Wiceprezes ds. Młodzieży ( członek Komisji Egzaminacyjnej )

5. Brauze Tomasz                    - Sekretarz Koła ( członek Komisji Egzaminacyjnej )

6. Golis Wiesław                      - Skarbnik ( członek Komisji Egzaminacyjnej )

7. Rybowski Marek                  - Gospodarz Koła

8. Hut Józef                              - Członek Zarządu Koła

9. Janicki Jan                           - Członek Zarządu Koła

10 Kacprzak Adam                  - Członek Zarządu Koła

11. Kalkowski Grzegorz          - Członek Zarządu Koła

12. Krzewiński Tomasz            - Członek Zarządu Koła

13. Muszyński Tomasz             - Członek Zarządu Koła ( kapitanat sportu )

14. Pytkowski  Wojciech          - Członek Zarządu Koła ( Rzecznik Dyscyplinarny )

 

 

 

Komisja Rewizyjna Koła

1. Piotrowski Leszek                -  Przewodniczący KRK

2. Tarkowski Stefan                  - Wiceprzewodniczący KRK ( członek Komisji Egzaminacyjnej )

3. Grzybowski Jarosław           - członek KRK

4. Marszałek Piotr                     - członek KRK

5. Radkiewicz Andrzej              - członek KRK

 

Sąd Koleżeński Koła

1. Samborski Hieronim             - Przewodniczący Sądu

2. Sikorski Witold                      - Wiceprzewodniczący Sądu

3. Gondek Bogusław                 - Członek Sądu

4. Hołownia Rafał                       - Członek Sądu

5. Kuśmierek Ryszard               - Członek Sądu

 

RZECZNIK DYSCYPLINARNY KOŁA

1. Pytkowski Wojciech

2. Walczak Jarosław

 

KOMISJA EGZAMINACYJNA KOŁA

1. Wierzchowski Kazimierz      - przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej

2. Golis Wiesław                       - wiceprzewodniczący Komisji Egzaminacyjnej

3. Brauze Tomasz                     - członek Komisji

4. Jałowiecki Zdzisław             - członek Komisji

5. Kacprzak Adam                    - członek Komisji

6. Tarkowski Stefan                  - członek Komisji

7. Zuchmantowicz Piotr           - członek Komisji

Formularz Kontaktowy
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code